CUDOWNY OBRAZ MATKI BOŻEJ PIECZYSKIEJ

Ksiądz proboszcz Sanktuarium Matki Bożej Pieczyskiej serdecznie wita każdego odwiedzającego tę stronę, zapewniając o modlitwie.

Wszystkich zapraszam do nawiedzenia naszej świątyni, jednej z najpiękniejszych budowli sakralnych w Polsce.

Ks. Andrzej Pawelski

Adres Parafii:

Parafia Rzymskokatolicka Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Pieczyskach, Pieczyska 23, 05-650 Chynów telefon stacjonarny: /48/ 6690805 parafialny adres e-mail:

Jak do nas trafić?

Zobacz mapki dojazdowe do Sanktuarium.

czynna jest w środy, piątki i soboty od godz. 16.00 do 17.00.

Jednocześnie przypominamy, że w sprawach kancelaryjnych można również przychodzić do zakrystii po każdej Mszy Św.

_________________________________________________________________________________________________

ROZDANIE NAGRÓD - Parafialny Konkurs Kolęd i Pastorałek

Wszystkim artystom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów :)

JASEŁKA

Uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Pieczyskach zaprezentowali swoje zdolności artystyczne w pięknym przedstawieniu. Artystom i organizatorom serdecznie dziękujemy!

PARAFIALNY KONKURS KOLĘD I PASTORAŁEK

Drugi dzień świąt Bożego Narodzenia - wspomnienie św. Szczepana

W tradycji Świąt Bożego Narodzenia nieodłącznym wydarzeniem w drugim dniu Świąt było święcenie owsa, co w naszym Kościele kontynuujemy.

PASTERKA

BETLEJEMSKIE ŚWIATEŁKO POKOJU

W ostatnią niedzielę adwentu 21 Drużyna Harcerska im. Marii Konopnickiej w Uwielinach przekazała przejęte w Zakopanem 15 grudnia br.od słowackich skautów Betlejemskie Światełko Pokoju.

poniedziałek,
20 stycznia 2020

Poniedziałek, II Tydzień zwykły
Rok A, II
Dzień Powszedni albo wsp. św. Fabiana, papieża i męcz. albo wsp. św. Sebastiana, męcz.