Promyki Maryi

Witamy serdecznie na stornie Promyków Maryi, scholi Parafii Narodzenia Najświętszej Marii Panny w Pieczyskach, której działalność skupia się na uroczystej i radosnej oprawie Mszy Świętych dla dzieci i ich rodzin o g. 9.30 w naszym kościele.

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do wspólnej modlitwy przez śpiew razem z nami. Nie musicie mieć wyjątkowych głosów i zdolności, ważne żebyście mieli chęci! Pamiętajcie ten kto śpiewa modli się podwójnie :)

Osoby zainteresowane dołączeniem do scholi zapraszamy do kontaktu pod nr tel. 689750243

Najmłodszych parafian zachęcamy do wspierania nas podczas Mszy przy użyciu marakasów i janczarów, które znajdują się w koszyku przy ołtarzu.

sobota,
24 października 2020

Sobota, XXIX Tydzień zwykły
Rok A, II