Menu

Wyszukiwanie

Licznik

Liczba wyświetleń:
2487019

KONCERT KOLĘD I PASTORAŁEK

Zdjęcia i nagrania z koncertu kolęd, będą się sukcesywnie pojawiać TUTAJ. Zaglądajcie co jakiś czas, gdyż plików będzie z czasem przybywać.  Jeśli posiadacie jakieś ciekawe nagrania lub zdjęcia prosimy o ich przesłanie

KONCERT KOLĘD I PASTORAŁEK W WYKONANIU PROMYKÓW MARYI

Powrót

Drugi Odpust Parafialny

Powrót

Główny Odpust Parafialny - 15 sierpnia

Powrót

Wyjazd dzieci i młodzieży do Parku Rozrywki w Krajnie i nawiedzenie Sanktuarium Matki Bożej Ostrobramskiej w Skarżysku-Kamiennej

Powrót

Trudny czas dla nas wszystkich

20 marca 2020 roku schola miała prowadzić Drogę Krzyżową. Pracowaliśmy nad oprawą muzyczną i rozważaniami każdej stacji. Niestety sytuacja zarówno w karaju, jak i na całym świecie związana z pandemią korona wirusa wywróciła wszystko do góry nogami. 20 marca br. każdy z nas oddał się własnym rozważaniom i modlitwie w zaciszu własnego domu. Jest to dla wszytskich trudne doświadczenie, ale z ufnością i modlitwą kierujemy swoje serca do Jezusa, pokładając w Nim ufność przeprowadzenia nas przez ten trudny dla wszystkich czas. 

Koncert Kolęd i Pastorałek

26 stycznia 2020 r. Promyki Maryi zagrały swój pierwszy koncert. Było pięknie, wzruszająco i wesoło :) Po udanych występach ks. proboszcz zaprosił nas na pizzowe małe co nieco. Pizza była wyjątkowo smakowita. Każdy artysta wyszedł najedzony. Teraz chwila odpoczynku i trzeba myśleć o kolejnych występach ;)

Powrót

Ognisko integracyjne Scholi i DSLek

26 października 2019 r. odbyło się integracyjne ognisko Promyków Maryi i Dziewczęcej Służby Liturgicznej. Pogoda dopisała, humory również :)

Ognisko scholi i DSL

Powrót

6 października 2019 - Wizytacja Kanoniczna

6 października br. nasza wspólnota przeżywała wizytację naszej parafii. Tego dnia w naszym kościele gościliśmy biskupa Piotra Jareckiego. Promyki Maryi w ścisłej współpracy z organistą p. Edwardem Pikulą dbały o oprawę muzyczną Mszy o g. 9.30. Były nerwy, gonitwa emocji i śpiew. Po uroczystej Mszy słyszeliśmy wiele życzliwych słów od wielu osób i od samego biskupa, co jest dla nas powodem do dumy i radości. Choć działalność scholi liczy sobie dopiero dwa lata, to można rzec, że wpisała się w historię naszej wspólnoty parafialnej na stałe.

We wszystkim, co robimy, pragniemy być jak najbliżej Pana Boga, można śmiało stwierdzić, że chcemy po prostu duchowo i praktycznie realizować (jak tylko najlepiej potrafimy) wezwanie Pana Jezusa, "Pozwólcie dzieciom przychodzić do Mnie."

__________________________________________________________________________________

8 września 2019 - Odpust Parafialny

8 września br. podczas naszego drugiego parafialnego odpustu schola po raz pierwszy zaprezentowała się publicznie na taką skalę. Po uroczystej Mszy wielu naszych parafian, gości i pielgrzymów przybyłych tego dnia do Naszej Pieczyskiej Matki podchodziła do nas z gratulacjami i życzliwym słowem, co było dla nas niezwykle budujące i wzruszające.

 

 

 

 

 

 

Dzisiaj jest

piątek,
31 marca 2023

(90. dzień roku)

Święta

Piątek, V Tydzień Wielkiego Postu
Rok A, I
Dzień Powszedni