Menu

Wyszukiwanie

Licznik

Liczba wyświetleń:
2163827

WAŻNE INFORMACJE DOT. SPOTKANIA ORGANIZACYJNEGO - 7 MAJA BR.

W sobotę 7 maja o godz. 16.45 w naszym kościele odbędzie się spotkanie dla osób zainteresowanych udziałem w Pielgrzymce do Lourdes znajdujących się na liście uczestników. Na spotkanie należy zabrać ze sobą dokument podróży (dowód osobisty lub paszport). Finalnym potwierdzeniem chęci uczestnictwa w pielgrzymce będzie wpłata zaliczki w wysokości 1000 PLN w dniu spotkania. W przypadku rezygnacji z wyjazdu (brak wpłaty) od osób zgłoszonych przez formularz zgłoszeniowy o wolnych miejscach będziemy informować osoby z listy rezerwowej wg kolejności zgłoszeń.  

W dniu zgłoszenia chęci udziału w wyjeździe należy podjąć decyzję dotyczącą bagażu (do wyboru: bagaż kabinowy 55x40x20 cm do 10 kg - 169 PLN lub bagaż rejestrowany do 20 kg399 PLN) oraz ewentualnego skorzystania z dodatków opcjonalnych takich jak: dodatkowe ubezpieczenie kosztów rezygnacji z udziału w imprezie w opcji STANDARD – 6,95% kosztu imprezy w PLN lub STANDARD + COVID – 9,95% kosztu imprezy w PLN, zgłoszenie gwarancji miejsca w samolocie obok siebie, pokój jednoosobowy). W przypadku dodatkowych pytań proszę o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu - 698750243

UWAGA: NA OBECNĄ CHWILĘ LISTA UCZESTNIKÓW JEST ZAPEŁNIONA,

ZAPISY OBECNIE PROWADZONE SĄ NA LISTĘ REZERWOWĄ.

OSTATECZNA LISTA POWSTANIE PO TERMINIE WPŁATY ZALICZEK.

Termin 5-12.11 jest terminem orientacyjnym z uwagi na fakt, że siatki lotów nie są jeszcze potwierdzone w 100%. Terminy lotów mogą uledz zmianie w zakresie +/- 1-2 dni. W celu zgłoszenia swojego zainteresowania Pielgrzymką do Lourdes wypełnij poniższy formularz:

- FORMULARZ DOSTĘPNY PO KLIKNIĘCIU TUTAJ - 

 

 

 

 

 

Dzisiaj jest

piątek,
27 maja 2022

(147. dzień roku)

Święta

Piątek, VI Tydzień Wielkanocny
Rok C, II
Dzień Powszedni albo wsp. św. Augustyna z Canterbury, biskupa albo wsp. św. Pawła VI, papieża