Menu

Wyszukiwanie

Licznik

Liczba wyświetleń:
2486880

WYLOT - INFORMACJE

1. Msza Św. g.12.30 w Kaplicy Lotniskowej (Hala odlotów, strefa C) - dla chętnych.

2. Zbiórka g. 13.05 w Kapilcy Lotniskowej lub w jej okolicy- dla wszystkich.

3. Należy zabrać ze sobą dokument tożsamości (paszport lub dowód osobisty) zgłoszony w umowie.

4. W samolocie obowiązuje nakaz noszenia maseczek.

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE:

 

1. INFORMATOR - KLIKNIJ TUTAJ - 

 

2. PLAN PIELGRZYMKI - KIKNIJ TUTAJ - 

 

3. INFORMACJE PODSTAWOWE - KLIKNIJ TUTAJ - 


_________________________________________________________________

Mecz FC Barcelona vs Almeria (LA LIGA)

Szanowni Państwo, w trakcie naszego pobytu w Barcelonie na Stadionie Capm Nou odbędzie się mecz FC Barcelona vs Almeria w terminie 5 listopada br. Dla chętnych kibiców możemy zorganizować wspólne wyjście na mecz. Bilety na mecz należy zakupić samodzienie na stronie www.fcbarcelona.com. lub u dowolnego posrednika. W razie pytań prosimy o kontakt pod nr telefonu 698750243

EUROPEJSKA KARTA UBEZPIECZENIA ZDROWOTNEGO

EKUZ, czyli Europejska Karta Ubezpieczenia Zdrowotnego, to dokument unijny. Potwierdza on Twoje prawo do bezpłatnego leczenia w każdym innym niż Twoje państwie UE lub EFTA. EKUZ jest wystawiany dla każdej ubezpieczonej osoby (NFZ, KRUS). Osoby, które nie posiadają EKUZ zachęcamy do jej wyrobienia. 

Zakres leczenia z EKUZ - masz prawo do leczenia:

- niezbędnego i nieplanowanego,

- w ramach publicznego systemu opieki zdrowotnej danego państwa,

- na tych samych zasadach, na jakich korzystają z niego obywatele danego kraju (jeśli w danym państwie jest np. obowiązek opłacenia części kosztów za wizytę u lekarza, to i Ty za nią zapłacisz).

Poniżej umieszczone są linki z infomacjami jak uzyskać EKUZ, w razkie ewentualnych pytań czy niejasności prosimy o kontakt pod nr telefonu 698750243.

 

Uzyskaj EKUZ osobiście w dowolnym oddziale lub delegaturze NFZ
Uzyskaj EKUZ za pośrednictwem ePUAP
Uzyskaj EKUZ pocztą tradycyjną

WAŻNE INFORMACJE DOT. SPOTKANIA ORGANIZACYJNEGO - 7 MAJA BR.

W sobotę 7 maja o godz. 16.45 w naszym kościele odbędzie się spotkanie dla osób zainteresowanych udziałem w Pielgrzymce do Lourdes znajdujących się na liście uczestników. Na spotkanie należy zabrać ze sobą dokument podróży (dowód osobisty lub paszport). Finalnym potwierdzeniem chęci uczestnictwa w pielgrzymce będzie wpłata zaliczki w wysokości 1000 PLN w dniu spotkania. W przypadku rezygnacji z wyjazdu (brak wpłaty) od osób zgłoszonych przez formularz zgłoszeniowy o wolnych miejscach będziemy informować osoby z listy rezerwowej wg kolejności zgłoszeń.  

W dniu zgłoszenia chęci udziału w wyjeździe należy podjąć decyzję dotyczącą bagażu (do wyboru: bagaż kabinowy 55x40x20 cm do 10 kg - 169 PLN lub bagaż rejestrowany do 20 kg399 PLN) oraz ewentualnego skorzystania z dodatków opcjonalnych takich jak: dodatkowe ubezpieczenie kosztów rezygnacji z udziału w imprezie w opcji STANDARD – 6,95% kosztu imprezy w PLN lub STANDARD + COVID – 9,95% kosztu imprezy w PLN, zgłoszenie gwarancji miejsca w samolocie obok siebie, pokój jednoosobowy). W przypadku dodatkowych pytań proszę o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu - 698750243

UWAGA: NA OBECNĄ CHWILĘ LISTA UCZESTNIKÓW JEST ZAPEŁNIONA,

ZAPISY OBECNIE PROWADZONE SĄ NA LISTĘ REZERWOWĄ.

OSTATECZNA LISTA POWSTANIE PO TERMINIE WPŁATY ZALICZEK.

Termin 5-12.11 jest terminem orientacyjnym z uwagi na fakt, że siatki lotów nie są jeszcze potwierdzone w 100%. Terminy lotów mogą uledz zmianie w zakresie +/- 1-2 dni. W celu zgłoszenia swojego zainteresowania Pielgrzymką do Lourdes wypełnij poniższy formularz:

- FORMULARZ DOSTĘPNY PO KLIKNIĘCIU TUTAJ - 

 

 

 

 

 

 

Dzisiaj jest

piątek,
31 marca 2023

(90. dzień roku)

Święta

Piątek, V Tydzień Wielkiego Postu
Rok A, I
Dzień Powszedni