OGŁOSZENIA PARAFIALNE 17.09.2017

XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Dziękuję bardzo z przygotowanie kościoła rodzinie nowożeńców Wioletty i Sławomira, za tydzień proszę przygotowanie o kościoła rodzinę nowożeńców Małgorzaty i Kamila.

2. Bardzo serdeczne dziękuję wszystkim, którzy włożyli swój wkład w uświetnienie uroczystości odpustowej w ubiegłą niedzielę: asyście liturgicznej, paniom bawiącym dzieci, karmiącym kapłanów i tym którzy przynieśli swoje ciasta i borówki na nasz parafialny kiermasz (1710,-PLN), panu Dariuszowi Kurowi za chleby, za wieniec dożynkowy z Ławek.

3. Dziś zapraszam do zgłaszania dzieci, które w przyszłym roku przyjmą I Komunię Św. w naszej parafii. W przyszłą niedzielę zapraszam kandydatów do bierzmowania z III klasy gimnazjum.

4. W przyszłą niedzielę podczas każdej Mszy św. będzie obrzęd odnowienia przyrzeczeń małżeńskich. O godz. 14:00 będzie spotkanie wspólnoty małżeństw.

5. Sakramentalny związek małżeński zawrą Irmina Woźniak panna z parafii tutejszej i Artur Gajownik kawaler z parafii św. Rocha w Jasieńcu. Zapowiedź II.

6. Po Mszy św. można zapisać się na naszą parafialną pielgrzymkę do Łagiewnik-Krakowa.

7. Prasa katolicka – zachęcam do czytania.

8. W tym tygodniu pożegnaliśmy + Andrzeja Matysiaka. Wieczny…

9. W przyszłą niedzielę będzie już książka intencji na nowy rok.

10. Intencje mszalne tego tygodnia:

Sobota              godz. 16:30    ślub Kamil Pawlak i Małgorzata Urbanowicz

godz. 18:00    + Piotra Marchwińskiego w 10 r śm.

NIEDZIELA       godz. 8:00     + Józefa w 15 r śm. i Cecylii Maciaków, Kamila,
                                                   Bolesława i Genowefy Waligórów.

godz. 9:30     + Mariana Strzeleckiego i rodziców Strzeleckich
Wilczyńskich