II NIEDZIELA ZWYKŁA - 17 STYCZNIA 2021

1. Proszę o przygotowanie kościoła rodziny Państwa:

● Henryki Tygiel

● Marzeny Filutowskiej

● Aliny Szymańskiej

● Leszka Pielaszka

● Jacka Michalskiego

2. W piątek pożegnaliśmy + ks. Hieronima Serżysko, byłego proboszcza naszej parafii. Dziękuję osobom, które uczestniczyły w Mszy św. pogrzebowej na Powązkach i Parafianom za modlitwę

3. W najbliższym czasie sakramentalny związek małżeński mają zamiar zawrzeć Katarzyna Woźniak z parafii tutejszej i Łukasz Urbaniak z parafii św. Trójcy w Chynowie. Zapowiedź I.

4. W najbliższym czasie odwiedzę z wizytą duszpasterską rodziny naszej parafii, które wyraźnie zgłosiły takie pragnienie. Proszę, aby nasze spotkania odbywały się w rygorze sanitarnym. Przy jakichkolwiek wątpliwościach dotyczących stanu zdrowia proszę o zaniechanie wizyty. To samo deklaruję ze swojej strony.

21 stycznia - czwartek - Wola Pieczyska od godz. 10:00 od p. Domaniaków

23 stycznia - sobota - Biały Ług od godz. 10:00 od p. Jankowskich

25 stycznia - poniedziałek - Chosna od godz.10:00

28 stycznia - czwartek - Barcice Drwalewskie od godz. 10:00

30 stycznia - sobota - Zadębie od 10:00

1 lutego - poniedziałek - Pieczyska i Adamów od godz. 16:00

6 lutego - sobota - Marianów od godz. 10:00

13 lutego - sobota - Ławki od godz. 10:00

W indywidualnych sytuacjach dotyczących terminu wizyty, proszę o telefoniczny kontakt bezpośrednio do mnie w godzinach kancelarii lub mailowo na adres parafii z podaniem numeru telefonu. Mając świadomość trudnej sytuacji, działając jednak w perspektywie kilku lat, ofiary składane z racji “kolędy” pragnę przeznaczyć na rozpoczęcie działań związanych ze zmianą źródła ogrzewania naszej świątyni z olejowego na OZE - odnawialne źródła energii.

5. Prasa katolicka - Gość Niedzielny

6. INTENCJE

Środa - Nowenna 18:00

O zdrowie i szczęśliwe rozwiązanie

O powrót do zdrowia dla Julii i bł dla rodziny

O zdrowie dla Adama i opiekę MB dla rodziny

O zdrowie dla Zofii

+ ks. Hieronima

Piątek 18:00 W intencji dusz w czyśćcu cierpiących

Sobota 18:00 O opiekę MB dla Franciszka w 2 r ur.

NIEDZIELA

8:00 + Henryki i Henryka Stefaniak (im); Wandy i Edwarda Krześniak; Bogdana Borowskiego 4 r śm.

9:30 + Janiny, Mieczysława, Katarzyny i Walentego Zwęglińskich; Weroniki i Andrzeja Serafin, Tadeusza Rozuma

11:30 O zdrowie i szczęśliwe rozwiązanie

O powrót do zdrowia dla Zofii

22 stycznia 2021

Piątek, II Tydzień zwykły
Rok B, I
Dzień Powszedni albo wsp. św. Wincentego, diakona i męcz. albo wsp. św. Wincentego Pallottiego, prezb.