XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA - 18 PAŹDZIERNIKA 2020

W związku z zaistniałą sytuacją Metropolita Warszawski kard. Kazimierz Nycz udziela dyspensy od obowiązku uczestniczenia we Mszy świętej w niedziele i święta. Proszę o roztropne korzystanie z tego przywileju. Jednocześnie informuję, iż zgodnie z decyzją władz państwowych w naszym kościele we Mszach św. może uczestniczyć 79 osób, co w realiach naszej niewielkiej wspólnoty parafialnej nie ma znaczącego wpływu na ograniczenie możliwości uczestniczenia w liturgii Kościoła.

1.Dziękuję bardzo za przygotowanie kościoła rodzinom Państwa:
●Katarzyny Elwart
●Ewy Elwart
●Antoniego Walickiego
●Adama Książka
●Alicji Wysockiej
●Kamila Narożniaka
Proszę o przygotowanie rodziny Państwa:
●Justyny Woźniak
●Jolanty Wareckiej
●Eugenii Żyłka
●Adama Woźniaka
●Pawła Szwecha

2.Zapraszam do uczestniczenia w nabożeństwach różańcowych, oczekuję także na różańce wykonane własnoręcznie. Szczegóły na naszej stronie internetowej.
3.Na stoliku z prasą wyłożone są kartki na wypominki. Od dzisiejszej niedzieli rozpoczynam przyjmowanie wypominek - corocznej modlitwy za zmarłych.
4.Zapraszam kandydatów do bierzmowania wraz z rodzicami w piątek na Mszę św. o godz. 18:00, nabożeństwo różańcowe i spotkanie organizacyjne.
5.W sobotę o godz. 10:00 spotkanie dla ministrantów i kandydatów, o godz. 10:45 spotkanie dla DSL i kandydatek, najmłodsze dziewczynki zapraszam wraz z rodzicami.
6.Komunikat wójta.
7.Bardzo proszę o odłożenie wszystkich formalnych spraw dotyczących cmentarza do chwili, kiedy inwentaryzacja cmentarza będzie zakończona.
8.Prasa katolicka

INTENCJE
Poniedziałek 18:00 wspomnienie bł. ks. Jerzego Popiełuszki

Wtorek 18:00

Środa 18:00 NOWENNA
O zdrowie dla Kuby i siły dla jego najbliższych
O uzdrowienie dla Marzeny Musiał
O bł dla rodziny i powrót do zdrowia dla Julii
O opiekę MB dla rodziny, o zdrowie dla Adama

Czwartek 18:00 wspomnienie św. Jana Pawła II
 + Antoniny Bagniewskiej, dziadków Bagniewskich;
Haliny i Mariana Fołtyn; Zofii i Józefa Grzelec

Piątek 18:00 + Franciszki, Stanisława, Jana Góreckich, dziadków Kulczyków

Sobota 18:00 Henryki i Bolesława Pośniak, Wiesława Pośniaka; Małgorzaty i Piotra Rybickich

8:00 + Jana Jankowskiego 2 r śm