Nowy proboszcz

Nowym Proboszczem w Parafii Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Pieczyskach został mianowany przez JE Kardynała  Metropolitę Warszawskiego Kazimierza Nycza ks. Andrzej Pawelski, dotychczasowy wikariusz Parafii Świętej Rodziny w Warszawie.

"Dziękuję za ciepłe powitanie w parafii i proszę o wsparcie modlitewne. Dziękuję również mojemu poprzednikowi za przekazanie parafii w przyjacielskiej i braterskiej atmosferze."

ks. Andrzej Pawelski

KLINKNIJ TUTAJ ABY OBEJRZEĆ GALERIĘ ZDJĘĆ Z WPROWADZENIA NOWEGO PROBOSZCZA

Kancelaria parafialna czynna jest w środy, piątki i soboty
(w okresie letnim od IV-IX : 16.00-17.00; w okresie zimowym od X-III: 16:00-16.30)
Jednocześnie przypominamy, że w sprawach kancelaryjnych można również przychodzić do zakrystii po każdej Mszy.

czwartek,
20 września 2018

Czwartek, XXIV Tydzień zwykły
Wspomnienie świętych męczenników Andrzeja Kim Taegon, prezbitera, Pawła Chong Hasang i Towarzyszy