CUDOWNY OBRAZ MATKI BOŻEJ PIECZYSKIEJ

Ksiądz proboszcz Sanktuarium Matki Bożej Pieczyskiej serdecznie wita każdego odwiedzającego tę stronę, zapewniając o modlitwie.

Wszystkich zapraszam do nawiedzenia naszej świątyni, jednej z najpiękniejszych budowli sakralnych w Polsce.

Ks. Andrzej Pawelski

Adres Parafii:

Rzymskokatolicka Parafia Narodzenia Najświętszej Maryi Panny, Pieczyska 23 05-651 Drwalew telefon stacjonarny: /48/ 6690805 parafialny adres e-mail:

Jak do nas trafić?

Zobacz mapki dojazdowe do Sanktuarium.

Kancelaria parafialna

w okresie letnim od kwietnia do końca września czynna jest w środy, piątki i soboty od godz. 16.00 do 17.00.

Jednocześnie przypominamy, że w sprawach kancelaryjnych można również przychodzić do zakrystii po każdej Mszy Św.

_________________________________________________________________________________________________

Odpust parafialny - 8 września 2019 r.

Główny Odpust Parafialny - 15 sierpnia 2019 r.

- pełna galeria zdjęć z Odpustu Parafialnego znajduje się TUTAJ

niedziela,