Menu

Wyszukiwanie

Licznik

Liczba wyświetleń:
1469737

Ognisko integracyjne Scholi i DSLek

26 października 2019 r. odbyło się integracyjne ognisko Promyków Maryi i Dziewczęcej Służby Liturgicznej. Pogoda dopisała, humory również :)

Ognisko scholi i DSL

Powrót

6 października 2019 - Wizytacja Kanoniczna

6 października br. nasza wspólnota przeżywała wizytację naszej parafii. Tego dnia w naszym kościele gościliśmy biskupa Piotra Jareckiego. Promyki Maryi w ścisłej współpracy z organistą p. Edwardem Pikulą dbały o oprawę muzyczną Mszy o g. 9.30. Były nerwy, gonitwa emocji i śpiew. Po uroczystej Mszy słyszeliśmy wiele życzliwych słów od wielu osób i od samego biskupa, co jest dla nas powodem do dumy i radości. Choć działalność scholi liczy sobie dopiero dwa lata, to można rzec, że wpisała się w historię naszej wspólnoty parafialnej na stałe.

We wszystkim, co robimy, pragniemy być jak najbliżej Pana Boga, można śmiało stwierdzić, że chcemy po prostu duchowo i praktycznie realizować (jak tylko najlepiej potrafimy) wezwanie Pana Jezusa, "Pozwólcie dzieciom przychodzić do Mnie."

__________________________________________________________________________________

8 września 2019 - Odpust Parafialny

8 września br. podczas naszego drugiego parafialnego odpustu schola po raz pierwszy zaprezentowała się publicznie na taką skalę. Po uroczystej Mszy wielu naszych parafian, gości i pielgrzymów przybyłych tego dnia do Naszej Pieczyskiej Matki podchodziła do nas z gratulacjami i życzliwym słowem, co było dla nas niezwykle budujące i wzruszające.

 

Dzisiaj jest

sobota,
18 stycznia 2020

(18. dzień roku)

Święta

Sobota, I Tydzień zwykły
Rok A, II
Dzień Powszedni albo wsp. Najśw. Maryi Panny w sob.